Publikuar: Shk 04 2023 08:00

Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri mobilerie

Publikuar: Shk 04 08:00
Shikime: 26
Okazion per arsye mbyllje bisnesi shiten makineri druri dhe shum vegla dore te ndryshme tel 00355692590595 . makinerit shiten tek e tek ose te gjitha bashk si ti interesoin blersit makinerit jan keto makineri me 6 procese gonjastra disku kthehet dhe 45grad frez freza ka 8 mi xhiro ne minut plan grose dhe tripanin qe cepon brava dyersh dhe cdo lloi cepimesh makineria me 6 procese ka tre motorra trefazor . Makineria ka shum lule freze disqe freze dhe shum disqe per gonjastren thika plani rezerv punto per makinerin me 6 procese per te cepuar brava dyersh dhe shum lloi cepimesh . veglat e dores te reja orgjinale te ardhura nga greqia kacavida matrapik disk dore disk me kend seg dhe seg per
prerjen e hekurit dhe drurit tripan qe cepon kanatat dhe cdo lloi cepimesh ruter te math ruter te vogel frez lule freze aparat saldimi troko trivio me ajer kopresor ajri 100lt i ri trivio me korend pistolt me ajer per gozhd pistolet me ajer per kapse valixhe vegla dore bashk me veglat e dores
Kush I mer te gjitha paisjet ka dhe limitatoret kabujt priza celsa kuti mbroitse per te mbroitur makinerit nga nuhatje tesioni I lart ose I ult Per me shum iformacione dhe foto na kontaktoni ne numrin e tel 00355692590595 ju mirpresim
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692590595

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione