Dhoma plazhi 2 min.larg buzes se detit 1+1 & 2+1

Jepet me qera nga: Erjon Shena 05 Sht 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

20 EUR / ditë

Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë
Komuna: Sarandë
Dhoma plazhi 1+1 dhe 2+1. Me të gjitha kushtet optimale Kondisioner, Internet, Lavatrice, Furrë me korent, (Tv, tring + digitalb) Mikroval duke filluar me 20 euro nata në qershor shtator dhe 40 euro nata korrik gusht1+1 kurse 2+1 ju kushton 25 euro nata në qershor shtator dhe 50 euro korrik gusht.për me teper informacion kontaktoni në nr. e tel. 0686690580 (whatsapp viber) ose 0692670099.klikoni te harta të shihni vendodhjen, mbi plazhin e Afrikës
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim