APARTAMENTE ME QERA PER PUSHIME

Jepet me qera nga: Aulon 11 Sht 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

3 500 LEK / ditë

Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Sarandë
Vila jone permban apartamente 1+1 e cila ndodhet ne rrugen Janaq Kumi nje nga rruget me te bukura dhe super e pershtatshme per ecje ne qytet.
Apartamentet gjenden ne nje distance prej 5-10 minuta nga qendra dhe plazhet me te aferta. Pamja eshte mbreslenese sidomos ne mbremje.
Mobilimi eshte bere rishtaz dhe ofron kushte perfekte dhe ambjent per gatim.
Ofrohen free WIFI dhe nje super komoditet per te kaluar pushime si ne enderr.
Persa i perket Cmimit Ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit ose ne Whatsapp :)!
Ju Mirepresim!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim