Publikuar: Gush 20 2023 09:31

Vila Frida [Ambiente me qera ditore]

Publikuar: Gush 20 09:31
Shikime: 10
Ndodhur ne qender te Lungomares, 200 m larg detit dhe Bar Hannover. Do te gjeni ambient te perkryer pushimi, nen hijen e pemeve dekorative, luleve dhe pjergullave, panoramave. Ambiente te kendshme pushimi, te pajisura me te gjitha orendite e nevojshme per pushime cilesore. Ambientet jane te pajisura me ajer te kondicionuar, internet, uje te pijeshem te ngrohte ose te ftohte pa nderprerje. Parkim i garantuar dhe i sigurte deri ne 4 makina. Shtreter cilesore dhe kende gatimi me te gjitha pajisjet. Tualete cilesore.
Ambienti nr.1 (2+1)
5 shtreter, nje dopio ne dhomen e gjumit dhe tre shtreter tek me dhomen tjeter. Cmimet: Muaji Qershor: 35 euro / Nate , Korrik : 40 euro / Nate, gusht: 45 euro / Nate, shtator : 40 euro/ Nate.
Ambienti nr.2 ( Holl me 4 shtreter)
Nje krevat dopio dhe dy shtreter tek.Cmimet: Qershor : 30 euro /Nate, korrik 35 euro /Nate,
Gusht: 40 euro / Nate , shtator : 35 euro / Nate
Ambienti nr.3 (Garzoniere ( 1 krevat dopio dhe nje krevat portativ).
Cmimet: Qershor:25 euro ,
Korrik: 30 euro, gusht: 35 euro , shtator : 30 euro.
Mire se te vini!


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione