Publikuar: Dhj 09 2023 11:07

Gazoniere me qera ditore + mujore ne lungomare

LEK

/ muaj
Publikuar: Dhj 09 11:07
Shikime: 173
Jepet me qera ditore + mujore deri në qershorë nje gazoniere ne lungomare tek supermarketi,Marketi Im,ose karburant kastrati kati I trete 50 m2,dhe 50 metra nga deti,me te gjitha orendit te reja, e pershtatëshme per 3 persona,plus conditioner abcom
Wi-fi , cmimi 30€ ditë dhe 20 000 lekë në muaj nr kontakti 0672431018 vetem ne viber dhe what app
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
173
+355672431018

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione