Publikuar: Qer 08 2023 10:45

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

LEK

/ ditë
Publikuar: Qer 08 10:45
Shikime: 91
Jepen dhoma me qera ditore me dy krevate tek, te mobiluara dhe te rehatshme. Dhomat nuk kane banjo brenda por jashte dhomes te perbashketa me dhomat e tjera. Ambjenti eshte familjar.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
91

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione