Publikuar: Tet 11 2022 11:38

Dhoma me qera ditore

LEK

/ ditë
Publikuar: Tet 11 11:38
Shikime: 3
Jepen dhoma me qera ditore duke filluar nga 3000 lek nata.Dhomat jane te mobiluara me mobilje te reja,tv,konficioner,wifi.Shtepia eshte private.Kati i dyte ka nje dhome standart,me nje dhome gjumi dopio dhe nje krevat tek dhe tualeti.Kati i pare eshte dupleks.2 dhoma gjumi dhe nje tualet me kapacitet 5 persona.Ndodhemi ne qender te Korces.Te kinemaja,shume prane katedrales.Ju mirpresim
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0676648618

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione