Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Me qera në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Dhoma | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 21:17 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Online
31 Mar 00:27 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ditore !

23 Jan 13:15 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera

20 EUR / ditë

11 Tet 11:38 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ditore

3 000 LEK / ditë

27 Sht 20:58 Dhoma , Korçë

Leshohet Apartament me qera ditore

31 EUR / ditë

09 Korr 15:54 Dhoma , Korçë

Studio qera

80 LEK / muaj

18 Qer 16:07 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ditore-Korçë

3 000 LEK / ditë

04 Maj 15:35 Dhoma , Korçë

Okazion

80 LEK / muaj

23 Mar 13:12 Dhoma , Korçë

Bujtine Kamenice Korce

15 LEK / ditë

10 Mar 17:39 Dhoma , Korçë

2dhoma plus 1 banje

250 LEK / muaj

13 Shk 13:13 Dhoma , Korçë

Leshohet me qera...

27 Nën 20:32 Dhoma , Korçë

Apartament me Qera Ditore

40 LEK / ditë

26 Gush 11:44 Dhoma , Korçë

leshohet me qira1

100 LEK /

26 Gush 11:44 Dhoma , Korçë

leshohet me qira1

100 LEK /

06 Pri 08:22 Dhoma , Korçë

Shitet

31 Jan 16:38 Dhoma , Korçë

Apartament me qira , Korce

3 500 LEK / ditë

18 Tet 18:37 Dhoma , Korçë

Okazion

80 LEK / muaj

11 Tet 18:34 Dhoma , Korçë

Leshohet shtepi me qera ditore dhe mujore

23 Korr 16:16 Dhoma , Korçë

Okazion

80 LEK / muaj

14 Maj 15:21 Dhoma , Korçë

SHTEPI ME QERA

80 LEK / muaj

12 Nën 18:08 Dhoma , Korçë

Okazion

70 LEK / muaj

21 Sht 11:31 Dhoma , Korçë

Dhome me qera per studente(Korcë)

25 Korr 18:19 Dhoma , Korçë

Njesi sherbimi

02 Pri 09:54 Dhoma , Korçë

dyqan

50 EUR / muaj

26 Jan 20:06 Dhoma , Korçë

okazion

65 LEK / muaj

08 Jan 13:28 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira ditore

05 Jan 18:28 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira ditore

05 Jan 18:16 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira ditore

03 Jan 14:49 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira ditore

02 Jan 11:46 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

200 LEK / muaj

28 Dhj 14:48 Dhoma , Korçë

Leshohet hyrje me qira mujore dhe ditore

05 Gush 08:10 Dhoma , Korçë

Jepet me qira garzoniere Korce.

140 EUR / javor

10 Sht 20:32 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ne Korce

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Dhoma | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione