Gopro 3+

120 LEK

220 LEK

Shitet nga: Bledi 26 Gush 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Video kamera
Shitet gopro 3+ gjendja perfekte
Karte memorie 16 giga si dhe te gjith aksesoret 140 mij lek.
Ose vetem me kasen kundra ujit si dhe shkopin per selfie 120 mije lek
Leaflet
Në fillim