Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Video Kamera në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej video kamera të reja dhe të përdorura në shitje. Blej video kamera të markave të ndryshme si Sony, Canon, Nikon, Philips, JVC, Panaonic, dhe shumë të tjera. Gjej Go Pro Hero, Dron me kamerë, kamera sigurie të ndryshme, kamera për shtëpi dhe shumë të tjera në shitje.14 Maj 12:54 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

12 Maj 08:57 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

24 Nën 03:26 Video kamera , Tiranë

camera per pordorim personal

5 000 LEK

14 Korr 11:04 Video kamera , Tiranë

Sony A7 sii 4K 120fps

600 EUR

18 Qer 11:26 Video kamera , Tiranë

kamer uji

35 LEK

03 Qer 15:33 Dyqani Video kamera , Tiranë

Mini Kamera

1 999 LEK

04 Tet 10:41 Video kamera , Tiranë

Kamer Sigurie

6 300 LEK

12 Sht 11:02 Video kamera , Tiranë

Dji Osmo pocket

335 EUR

31 Maj 23:48 Video kamera , Shkodër

Nikon D3100

300 EUR

22 Gush 08:40 Video kamera , Kolonjë

NIKON D800 (DSLR)

900 EUR

22 Gush 07:00 Video kamera , Mirditë

CAMERA REFLEX SONY ALFA 900

1 475 EUR

22 Gush 07:00 Video kamera , Mirditë

Canon C100 Mk II

1 750 EUR

22 Gush 06:28 Video kamera , Përmet

Canon Cinema EOS C100

1 050 EUR

22 Gush 06:08 Video kamera , Sarandë

CANON 5D MARK III

1 400 EUR

22 Sht 23:39 Video kamera , Tiranë

DJI RONIN

1 800 EUR

12 Mar 23:03 Video kamera , Tiranë

Kamera Survejimi Dahua

270 EUR

20 Jan 12:37 Video kamera , Tiranë

Canon XL1s

40 000 LEK


Keni pasion fotografimin apo dëshironi të siguroni shtëpinë me kamera? MerrJep.al ju ofron përzgjehje të madhe të video kamerave si Go Pro, Dron me kamer, kamer sigurie, dhe video kamera të ndryshme. Gjej ofertën ideale në mesin e shumë njoftimeve.


Blej Video Kamer në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për video kamerë të re apo të përdorur, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për video kamera të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për kamera 360 grade, kamera të vogla, kamera parkimi, kamera sigurie të vogla, video kamera, mikro kamera, kamera me wifi, sistem kamerash, dron me kamer, Go Pro, set kamerash, kamera të fshehta, dhe shumë të tjera në shitje. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej ofertën ideale.


Shit video kamera në MerrJep.al


Keni video kamera të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al në meisn e shumë vizitorëve që kërkojnë gjëra të përdorura. Krijo njoftime me informatat e video kameres ë shisni dhe gjej blerësit e interesuar online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione