Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Video Kamera në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej video kamera të reja dhe të përdorura në shitje. Blej video kamera të markave të ndryshme si Sony, Canon, Nikon, Philips, JVC, Panaonic, dhe shumë të tjera. Gjej Go Pro Hero, Dron me kamerë, kamera sigurie të ndryshme, kamera për shtëpi dhe shumë të tjera në shitje.Dje 17:48 Video kamera , Tiranë

Go Pro

280 EUR

Dje 16:49 Video kamera , Durrës

OKAZION Kamer profesionale Sony

499 EUR

Dje 15:33 Video kamera , Kukës

aparat nikon

300 EUR

Dje 10:06 Video kamera , Korçë

GPS

27 Maj 14:26 Video kamera , Tiranë

Dji Smart Controller

650 EUR

27 Maj 14:05 Video kamera , Durrës

IPTV SHQIP

60 EUR

25 Maj 13:16 Video kamera , Tiranë

Insta 360 One X2 kamera.

280 EUR

25 Maj 08:53 Video kamera , Tiranë

Shiten aparate fotografik dhe kamera te ndryshme

111 EUR

25 Maj 08:24 Video kamera , Tiranë

KAMERA DVD SONY ZOOM X80

85 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 23:12 Video kamera , Tiranë

Shitet aparat profesional Canon 5D mark iiii

1 300 EUR

23 Maj 09:17 Video kamera , Tiranë

4K Action Camera

50 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 13:08 Video kamera , Tiranë

Tripod + Rrota

22 000 LEK

22 Maj 08:53 Video kamera , Durrës

blic

30 EUR

22 Maj 08:28 Video kamera , Tiranë

DJI Mavic 2 Zoom 990

990 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 15:59 Video kamera , Tiranë

Bateri Sony NP-F970 {2 cope } + Charger

150 EUR

21 Maj 15:55 Video kamera , Tiranë

Sony fx1000e HDv handycam

400 EUR

21 Maj 15:52 Video kamera , Tiranë

Monitor preview liliput 4K ---- 150 euro

150 EUR

21 Maj 15:04 Video kamera , Gjirokastër

Kamer gjuetie dhe sigurie

130 EUR

21 Maj 10:02 Video kamera , Tiranë

Shitet Remote Controller per Phantom 4 200Euro

200 EUR

21 Maj 05:31 Video kamera , Tiranë

Kamera Cannon HD VIXIA HG20

280 EUR

20 Maj 16:37 Video kamera , Tiranë

DJI Phantom 4

550 EUR

19 Maj 16:08 Video kamera , Tiranë

DJI Mavic Pro

400 EUR

16 Maj 23:47 Video kamera , Durrës

Shitet kamer dore

250 EUR

16 Maj 16:14 Video kamera , Fier

DJI Avata FPV Drone

553 EUR

16 Maj 12:36 Video kamera , Durrës

Canon

8 000 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 16:36 Video kamera , Krujë

Stirolaps me kamer

27 EUR

14 Maj 14:45 Video kamera , Tiranë

Remote controller

110 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 12:54 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

12 Maj 08:57 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

10 Maj 13:50 Video kamera , Tiranë

Canon EOS 5D Mark IV DSLR Camera

106 720 LEK

10 Maj 13:34 Video kamera , Tiranë

Dji phantom 4 pro remote

175 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 10:54 Video kamera , Delvinë

DJI Agras T20 with RC and Spray System

7 000 EUR

09 Maj 01:46 Video kamera , Lushnjë

RONI MX

350 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 16:39 Video kamera , Elbasan

DJI OSMO

300 EUR

05 Maj 16:33 Video kamera , Elbasan

Kamera Sony HXR- MC 2000

600 EUR

01 Maj 17:13 Video kamera , Fier

Shiten Kamerat Sance,Kamera sigurie

190 EUR Çmimi me zbritje

29 Pri 23:15 Video kamera , Librazhd

Mikrofon

50 EUR

28 Pri 22:23 Video kamera , Vlorë

HD Spy Camera Pen si stilolaps

2 500 LEK

28 Pri 22:23 Video kamera , Vlorë

Kamer e fshehte si celesa makine

2 500 LEK

28 Pri 09:51 Video kamera , Tiranë

Kamera per Dokumentar JVC PX100BE

400 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 15:18 Video kamera , Tiranë

Kamera video TREVI HD

5 900 LEK

26 Pri 08:20 Video kamera , Tiranë

Drone Dji mavic 2 pro okazion

1 000 EUR

25 Pri 00:45 Video kamera , Tiranë

Shitet Lente sony 35mm f1.8 OSS APS-C

350 EUR

23 Pri 21:06 Video kamera , Tiranë

2 çanta KATA

100 EUR

23 Pri 11:07 Video kamera , Kukës

BLACK MAGIC 4K

850 EUR


Keni pasion fotografimin apo dëshironi të siguroni shtëpinë me kamera? MerrJep.al ju ofron përzgjehje të madhe të video kamerave si Go Pro, Dron me kamer, kamer sigurie, dhe video kamera të ndryshme. Gjej ofertën ideale në mesin e shumë njoftimeve.


Blej Video Kamer në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për video kamerë të re apo të përdorur, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për video kamera të ndryshme në shitje. Shiko njoftimet për kamera 360 grade, kamera të vogla, kamera parkimi, kamera sigurie të vogla, video kamera, mikro kamera, kamera me wifi, sistem kamerash, dron me kamer, Go Pro, set kamerash, kamera të fshehta, dhe shumë të tjera në shitje. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej ofertën ideale.


Shit video kamera në MerrJep.al


Keni video kamera të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al në meisn e shumë vizitorëve që kërkojnë gjëra të përdorura. Krijo njoftime me informatat e video kameres ë shisni dhe gjej blerësit e interesuar online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione