Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Video kamera Shitet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:46 Video kamera , Tiranë

Kamera Cannon HD VIXIA HG20

270 EUR

01 Qer 17:17 Video kamera , Tiranë

FUIFILM X-T20

600 EUR

01 Qer 11:54 Video kamera , Tiranë

4K Action Camera

50 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 10:06 Video kamera , Tiranë

DRON YUNEEC q500 4k

400 EUR

30 Maj 20:11 Video kamera , Tiranë

KAMERA DVD SONY ZOOM X80

85 EUR Çmimi me zbritje

29 Maj 15:20 Video kamera , Tiranë

Tripod + Rrota

22 000 LEK

28 Maj 17:48 Video kamera , Tiranë

Go Pro

280 EUR

25 Maj 13:16 Video kamera , Tiranë

Insta 360 One X2 kamera.

280 EUR

24 Maj 23:12 Video kamera , Tiranë

Shitet aparat profesional Canon 5D mark iiii

1 300 EUR

21 Maj 15:59 Video kamera , Tiranë

Bateri Sony NP-F970 {2 cope } + Charger

150 EUR

21 Maj 15:55 Video kamera , Tiranë

Sony fx1000e HDv handycam

400 EUR

21 Maj 15:52 Video kamera , Tiranë

Monitor preview liliput 4K ---- 150 euro

150 EUR

20 Maj 16:37 Video kamera , Tiranë

DJI Phantom 4

550 EUR

19 Maj 16:08 Video kamera , Tiranë

DJI Mavic Pro

400 EUR

14 Maj 14:45 Video kamera , Tiranë

Remote controller

110 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 12:54 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

12 Maj 08:57 Dyqani Video kamera , Tiranë

Videobooth i Ri

1 500 EUR

10 Maj 13:34 Video kamera , Tiranë

Dji phantom 4 pro remote

175 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 15:18 Video kamera , Tiranë

Kamera video TREVI HD

5 900 LEK

25 Pri 00:45 Video kamera , Tiranë

Shitet Lente sony 35mm f1.8 OSS APS-C

350 EUR

23 Pri 21:06 Video kamera , Tiranë

2 çanta KATA

100 EUR

15 Pri 16:28 Video kamera , Tiranë

Canon C300 Mark2

3 500 EUR

15 Pri 16:24 Video kamera , Tiranë

Sony xdcam PMW EX3

1 000 EUR

13 Pri 11:18 Video kamera , Tiranë

Sony a7III + KIT

3 000 EUR

11 Pri 17:16 Video kamera , Tiranë

Gopro 9 Black

350 EUR

09 Pri 18:06 Video kamera , Tiranë

CANON MV900

10 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Pri 22:51 Video kamera , Tiranë

Kamera Panasonic MDH2

650 EUR

01 Pri 12:40 Video kamera , Tiranë

GoPro Hero 8 Black

350 EUR

27 Mar 15:00 Video kamera , Tiranë

Kamera Digitale JVC GR-D21EK

6 000 LEK

20 Mar 00:05 Video kamera , Tiranë

Canon PowerShot SX710HS

20 000 LEK

15 Mar 20:15 Video kamera , Tiranë

shiten 2 kamera

150 EUR

04 Mar 01:02 Video kamera , Tiranë

Lumix G85

100 000 LEK

24 Shk 10:49 Video kamera , Tiranë

Ronin s gimbal

430 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione