Published: Korr 23 2018 07:22

Shiten ndrohen 2 telefona

LEK

LEK
Published: Korr 23 07:22
Views: 10
1-Sony Xperia M5 ne gjendje shum te mire gjendja e telefonit 9.5/10 permasat e telefonit - 3 gb ram 16 gb rom 21 mpixel kamera kryesore dhe 13 kamera paresore , telefoni ka xhamin mbrojtes te krisur por jo tacin dhe ekranin , ato jan te paprekura dhe pa asnje gervishtje
2-Iphone 4s ne gjendje 10/10 shoqerohet dhe me kase bateri karikohet edhe me karikues android , karikohen njekohesisht edhe telefoni edhe bateria si tek fotot e mesiperme 😉

Per cdo info tjeter me shkruani ne whats up ose me kontaktoni tek nr
0695581909
Cmimet jane si me posht 👇
Sony M5 --------------------------- 16.000
Iphone 4S----------------------------7.000

cmim i diskutueshem edhe vec e vec
te dy telefonat 20.000
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
Buy now

Delivery via “TNT”: from 180 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information