Smartphone vodafone i zi

99 EUR

Shitet nga: Ani 24 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Vodafone
Vodafone smart for power 4
Ekrani 5 inch
Ram 1 gb
Procesor quad core
Memorie 4 gb e zgjerueshme me karte memorie
Kamera 5 megapixel mbrapa dhe 1.2 para
4g LTE
Bateria 3000 miliamper
Android kitkat
Telefoni aktualisht shitet tek vodafone 225 mij lek
Shum i shpejte ne perdorim
Leaflet
Në fillim