Smartphone Sony Xperia i perdorur

60 000 LEK

Shitet nga: Miri Alb 14 Pri 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
Modeli
Xperia
Sony Xperia F3111. Memoria 16Gb. Sistemi Operativ Android Nougat 7.0. Proçesori 8 core. 2 Giga Ram dhe kase mbrojtese ngjyre blu dhe e dedikuar per Sony Xperia. Performance e shkelqyer, pasi kuptohet se Sony ngelet Sony(Marke cilesore dhe e shtrenjte). Shitet per arsye ekonomike.
Miri Alb
0672852898
Leaflet
Në fillim