Sony Ericson i ri cmim i diskutueshem

170 LEK

190 LEK

Shitet nga: edison 08 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
shes soni erixson i ri me kuti dhe gjith axsesoret e fabrikes tel sh i mir me parametra me shpejtesi te larte n internet, me kamer 8 mega pixel mbrapa dh 5 para me ekran 5" shum praktik dh i bukur . te interesuar it-at te kontaktoin , cmimin e duskutoi sipas mundesive te klientit flm 😉 ! !
Leaflet
Në fillim