Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Vlorë

Alcatel , 8
Apple , 6
Asus , 5
AT&T , 3
BlackBerry , 15
Samsung , 2
Google , 30
HP , 3
HTC , 8
Huawei , 32
Lenovo , 3
LG , 19
Motorola , 1
Nokia , 28
O2 , 1
Samsung , 411
Sony , 12
T-Mobile , 1
Vodafone , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:15 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Nderrohet Iphone 11 Pro Max

41 000 LEK

Online
Sot 10:36 Telefona celular , Vlorë

Samsung A51 8/128

15 000 LEK

29 Maj 14:21 Telefona celular , Vlorë

iphone

160 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 21:08 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Nderrohet Iphone Xs me Face Id

180 EUR Çmimi me zbritje

Online
28 Maj 15:49 Telefona celular , Vlorë

iPhone XS Shitet/Nderrohet

190 LEK

Online
26 Maj 15:04 Telefona celular , Vlorë

Shitet 3 Nokia Titan 8800 Siroco

1 000 EUR

Online
25 Maj 15:54 Telefona celular , Vlorë

iPhone XS Shitet/Ndërrohet

220 EUR Çmimi me zbritje

Online
25 Maj 12:03 Telefona celular , Vlorë

Shes MI 11 I Ri Dual Sim 4G

390 EUR

24 Maj 21:03 Telefona celular , Vlorë

* Shitet Samsung A6 2018 Black europian

12 000 LEK

24 Maj 10:50 Telefona celular , Vlorë

Iphone 7

100 EUR

24 Maj 10:45 Telefona celular , Vlorë

iPhone 7

100 EUR

24 Maj 10:14 Telefona celular , Vlorë

Shitet ose Ndërrohet Samsung S20

27 000 LEK

Online
23 Maj 12:33 Telefona celular , Vlorë

Shitet samsung s9 0695593518

150 LEK

21 Maj 01:45 Telefona celular , Vlorë

Ps4 pro 1tb

350 EUR

21 Maj 01:45 Telefona celular , Vlorë

Shitet ps4 slim

200 EUR

20 Maj 15:43 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Nderrohet Iphone XR

1 LEK Çmimi me zbritje

Online
19 Maj 17:47 Telefona celular , Vlorë

iphon 11 me face id ok dhe bateri ok

350 LEK

19 Maj 13:05 Telefona celular , Vlorë

Shitet

450 EUR

17 Maj 18:15 Telefona celular , Vlorë

Tablet Amazon7'' porosit online 65Euro

65 EUR

17 Maj 16:41 Telefona celular , Vlorë

Tablet Vorcon i ri ne pako porosit online

70 EUR

16 Maj 23:37 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung Galaxy A51 Black

17 000 LEK

13 Maj 23:22 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung A10S Black

14 500 LEK

13 Maj 23:22 Telefona celular , Vlorë

* Shitet Nokia 215 4G Black Dual Sim i ri

6 000 LEK

13 Maj 22:27 Telefona celular , Vlorë

* Okazion / Shitet Samsung A53 5G Awesome Black

36 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Maj 05:11 Telefona celular , Vlorë

Iphone Xs Max 64GB

230 EUR

06 Maj 04:24 Telefona celular , Vlorë

Shitet TikTok Viral✅✅✅

100 EUR

30 Pri 07:06 Telefona celular , Vlorë

Shitet samsung S20 super gjendje okazion

320 LEK

29 Pri 14:12 Telefona celular , Vlorë

Kompjuter

300 LEK

28 Pri 13:43 Telefona celular , Vlorë

Shes Xiaomi Realme 6I

18 000 LEK

27 Pri 11:06 Telefona celular , Vlorë

samsung

440 LEK

24 Pri 10:36 Telefona celular , Vlorë

Blackberry

550 EUR

20 Pri 13:46 Telefona celular , Vlorë

Nokia 8910 origjinali i ri legjendar!!!

1 000 EUR

18 Pri 16:57 Telefona celular , Vlorë

Android box

39 EUR

12 Pri 16:33 Telefona celular , Vlorë

Xiaomi Redmi 9A 2/32 Gb

9 000 LEK

01 Pri 17:34 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy S7 Edge

9 000 LEK

31 Mar 01:25 Telefona celular , Vlorë

iPhone 11pro 64GB

300 EUR Çmimi me zbritje

29 Mar 17:58 Telefona celular , Vlorë

Blackview A55 Pro i ri

100 EUR

23 Mar 14:04 Telefona celular , Vlorë

Shitet/Ndërrohet Samsung Galaxy A52s 5G

18 Mar 18:09 Telefona celular , Vlorë

Samsung galaxy s21

330 EUR

15 Mar 22:58 Telefona celular , Vlorë

Okazion per pak dit

34 000 LEK

07 Mar 15:01 Telefona celular , Vlorë

Iphone 8 plus

18 000 LEK

07 Mar 14:46 Telefona celular , Vlorë

iphone 8 plus super gjendje

20 000 LEK

01 Mar 21:41 Telefona celular , Vlorë

Shitet!!

70 000 LEK

01 Mar 20:45 Telefona celular , Vlorë

Ndërrohet S22 Ultra me Iphone

680 EUR

Online
25 Shk 20:21 Telefona celular , Vlorë

pulte makinash

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione