Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Vlorë

Alcatel , 8
Apple , 6
Asus , 5
AT&T , 3
BlackBerry , 15
Samsung , 2
Google , 31
HP , 3
HTC , 8
Huawei , 31
Lenovo , 3
LG , 19
Motorola , 1
Nokia , 29
O2 , 1
Samsung , 415
Sony , 12
T-Mobile , 1
Vodafone , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:48 Telefona celular , Vlorë

IPHONE XS

150 LEK

Sot 09:40 Telefona celular , Vlorë

galaxy s20 ultra

325 LEK

28 Sht 16:28 Telefona celular , Vlorë

Okazion

350 EUR

26 Sht 19:12 Telefona celular , Vlorë

Shitet okazion iphone 8+

130 EUR

23 Sht 18:00 Telefona celular , Vlorë

shitet

100 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 10:48 Telefona celular , Vlorë

Iphone 8 SHITJE

170 LEK

18 Sht 19:00 Telefona celular , Vlorë

Android box

39 EUR

17 Sht 02:57 Telefona celular , Vlorë

Xiaomi note 9 pro i ri

200 EUR

17 Sht 02:57 Telefona celular , Vlorë

Galaxy A34 5G

220 EUR

16 Sht 20:58 Telefona celular , Vlorë

Shitet Samsung A10S Black

13 000 LEK

16 Sht 15:20 Telefona celular , Vlorë

iPhone 13 Pro Max 512GB

800 EUR

15 Sht 21:00 Telefona celular , Vlorë

Samsung A72 8/128GB

28 000 LEK

14 Sht 22:01 Telefona celular , Vlorë

iPhone xs 256GB

120 EUR

06 Sht 13:40 Telefona celular , Vlorë

Shitet samsung s9 0695593518

150 LEK

04 Sht 15:56 Telefona celular , Vlorë

Iphone

330 EUR

03 Sht 11:34 Telefona celular , Vlorë

galaxy A01 core

50 EUR

01 Sht 07:15 Telefona celular , Vlorë

Shitet

11 EUR

29 Gush 21:14 Telefona celular , Vlorë

Shitet 3 Nokia Titan 8800 Siroco

1 000 EUR

24 Gush 19:23 Telefona celular , Vlorë

Shitet apple watch

300 EUR

17 Gush 19:38 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG Galaxy S10+

24 000 LEK

17 Gush 18:17 Telefona celular , Vlorë

Telefon Nokia Lumia

150 LEK

17 Gush 01:15 Telefona celular , Vlorë

Iphone 13 pro max 256 gold

750 EUR

11 Gush 21:13 Telefona celular , Vlorë

iPhone 14 Plus 256GB

850 EUR

07 Gush 07:34 Telefona celular , Vlorë

Galaxy Grand Neo Plus

1 500 LEK

06 Gush 13:04 Telefona celular , Vlorë

Shitet

750 EUR

05 Gush 17:31 Telefona celular , Vlorë

SAMSUNG S9+

175 EUR

04 Gush 16:25 Telefona celular , Vlorë

iPhone XS max 256 giga

350 EUR Çmimi me zbritje

31 Korr 14:31 Telefona celular , Vlorë

Nderrohet A72 me note plus diferencat

200 EUR Çmimi me zbritje

28 Korr 20:11 Telefona celular , Vlorë

Iphone se

7 000 LEK

21 Korr 18:26 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy s20 Fe

270 EUR

09 Korr 03:23 Telefona celular , Vlorë

Shitet TikTok Viral✅✅✅

100 EUR

02 Korr 19:42 Telefona celular , Vlorë

Telefon

500 LEK

24 Maj 10:50 Telefona celular , Vlorë

Iphone 7

100 EUR

24 Maj 10:45 Telefona celular , Vlorë

iPhone 7

100 EUR

19 Maj 13:05 Telefona celular , Vlorë

Shitet

450 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione