Telefon

180 EUR

Shitet nga: Kristi 20 Jan 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Telefoni eshte 20 dite i perdorur Galaxy j3 2017 me kameren para 13 megapix si dhe mbrapa 13megapix 16 gb memorja telefoni shoqerohet me kufje karikus xham mbrojtes cover si dhe me nje vit garanci.Gjithashtu me version europian.Cmimi pak i diskutueshem
Leaflet
Në fillim