Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 18:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung a13

160 EUR

25 Shk 18:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A04s

18 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Nën 08:47 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A33 5G

34 000 LEK

06 Nën 08:29 Telefona celular , Lushnjë

Samsung a23

210 EUR

22 Tet 08:55 Telefona celular , Lushnjë

Samsung Galaxy A03

125 EUR

21 Qer 10:53 Telefona celular , Lushnjë

SAMSUNG GALAXY A32

28 500 LEK

02 Qer 16:55 Telefona celular , Lushnjë

SAMSUNG GALAXY A13

23 500 LEK

03 Maj 10:39 Telefona celular , Lushnjë

SAMSUNG GALAXY M32

230 EUR

03 Maj 09:50 Telefona celular , Lushnjë

SAMSUNG GALAXY A12

19 500 LEK

27 Pri 15:29 Telefona celular , Lushnjë

Shitet

400 LEK

19 Pri 16:07 Telefona celular , Lushnjë

Shitet

300 EUR

13 Pri 14:58 Telefona celular , Lushnjë

Shitet samsung j7 pro 50 mi lek

50 LEK

03 Pri 13:38 Telefona celular , Lushnjë

Shitet

500 EUR

25 Mar 16:17 Telefona celular , Lushnjë

Shitet

500 EUR

21 Mar 00:34 Telefona celular , Lushnjë

Shitet telefoni

65 000 LEK

11 Mar 11:10 Telefona celular , Lushnjë

Samsung 02S

150 LEK

01 Mar 07:33 Telefona celular , Lushnjë

Shitet a21s ne kuti

127 EUR

25 Shk 18:22 Telefona celular , Lushnjë

Shes samsung

60 LEK

25 Jan 19:12 Telefona celular , Lushnjë

Shitet samsung A51

25 000 LEK

20 Nën 19:07 Telefona celular , Lushnjë

Samsung j3 (2017)

8 000 LEK

12 Nën 17:53 Telefona celular , Lushnjë

Samsung Galaxy S6 Edge

70 EUR

11 Nën 18:59 Telefona celular , Lushnjë

S10e

250 LEK

03 Nën 20:22 Telefona celular , Lushnjë

sasmung s10e

240 LEK

26 Tet 14:54 Telefona celular , Lushnjë

S10e

250 LEK

15 Tet 10:00 Telefona celular , Lushnjë

Shitet

200 LEK

02 Tet 11:15 Telefona celular , Lushnjë

Samsung M01

100 LEK

15 Sht 00:27 Telefona celular , Lushnjë

Gjendje pune

150 EUR

25 Gush 09:51 Telefona celular , Lushnjë

tablet 2016 perdorur

50 EUR

29 Qer 22:23 Telefona celular , Lushnjë

Samsung galaxy s6 edge 128GB

80 LEK

27 Qer 14:39 Telefona celular , Lushnjë

Shes samsung a20s

15 000 LEK

26 Qer 12:19 Telefona celular , Lushnjë

Shes samsung a20s

15 000 LEK

24 Qer 09:24 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A20 3/32

18 000 LEK

24 Qer 09:02 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A02 3/32

14 000 LEK

24 Qer 09:02 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A10s 2/32

14 500 LEK

24 Qer 09:01 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A02s 3/32

15 000 LEK

24 Qer 09:01 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A12 4/64

18 500 LEK

24 Qer 09:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A21s

20 000 LEK

24 Qer 08:59 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A31 6/128

205 EUR

24 Qer 08:58 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A32 6/128

27 500 LEK

16 Maj 14:28 Telefona celular , Lushnjë

Samsung S8, 190€, si i ri

190 EUR

15 Maj 17:28 Telefona celular , Lushnjë

samsung

26 000 LEK

15 Maj 13:30 Telefona celular , Lushnjë

Shitet vetem sot

24 000 LEK

12 Maj 21:28 Telefona celular , Lushnjë

Samsung s8

120 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Samsung | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione