Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Të gjitha në Lushnjë

Alcatel , 6
Apple , 4
Asus , 2
Ericsson , 1
HTC , 10
Huawei , 19
Lenovo , 7
LG , 19
Motorola , 3
Nokia , 32
O2 , 1
Samsung , 297
Sony , 8
Vodafone , 8
ZTE , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 12:04 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 13 Pro Max - 512 Gb

960 EUR

30 Maj 12:16 Telefona celular , Lushnjë

Poco x3 pro

225 EUR

27 Maj 14:42 Telefona celular , Lushnjë

Iphone

1 030 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 09:16 Telefona celular , Lushnjë

Iphon

980 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 14:11 Telefona celular , Lushnjë

WIKO UFEEL

3 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Maj 16:50 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 7 plus

200 LEK

25 Pri 22:46 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 11 64 gb i zi

35 000 LEK

09 Pri 14:39 Telefona celular , Lushnjë

Iphone 8+

180 EUR

08 Pri 20:03 Telefona celular , Lushnjë

Apple Watch

65 EUR

29 Mar 21:11 Telefona celular , Lushnjë

U SHIT

300 EUR Çmimi me zbritje

25 Shk 18:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung a13

160 EUR

25 Shk 18:00 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A04s

18 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Shk 09:45 Telefona celular , Lushnjë

GoPro Hero 8

250 EUR

12 Shk 20:03 Telefona celular , Lushnjë

Iphon 14 pro max

1 220 EUR Çmimi me zbritje

11 Nën 15:17 Telefona celular , Lushnjë

Shitet iphone 7 32Gb

100 EUR

10 Nën 12:57 Telefona celular , Lushnjë

Shitet iphone 7 32Gb

100 EUR

09 Nën 19:09 Telefona celular , Lushnjë

Shitet iphone 7 32Gb

100 EUR

06 Nën 08:47 Telefona celular , Lushnjë

Samsung A33 5G

34 000 LEK

06 Nën 08:44 Telefona celular , Lushnjë

Nokia 6310

6 500 LEK

06 Nën 08:29 Telefona celular , Lushnjë

Samsung a23

210 EUR

03 Nën 12:59 Telefona celular , Lushnjë

IPHONE 12 PRO MAX

850 EUR

29 Tet 11:11 Telefona celular , Lushnjë

iPhone XS Max 256Gb

250 EUR

30 Sht 04:22 Telefona celular , Lushnjë

��Iphone 13 pro max��

930 EUR

29 Sht 17:52 Telefona celular , Lushnjë

Shitet Iphone 13 Pro 256 Gb OKAZION

999 EUR

03 Sht 17:02 Telefona celular , Lushnjë

Shitet iphone x

220 LEK

03 Sht 14:30 Telefona celular , Lushnjë

Shitet iphone x

220 LEK

16 Gush 13:32 Telefona celular , Lushnjë

Ndrrohet iphone x

16 Gush 12:03 Telefona celular , Lushnjë

Ndrrohet iphone x

13 Korr 20:51 Telefona celular , Lushnjë

Media pad tablet

90 EUR

11 Korr 17:55 Telefona celular , Lushnjë

okazioonn 11 pro

490 LEK

08 Korr 19:29 Telefona celular , Lushnjë

Iphon

1 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione