Samsung shitet/nderrohet

200 EUR

222 EUR

Shitet nga: Ton Sot 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhuesi
Samsung
Samsung a7 i 2018 4gb ram 64g model EU.tel esht pothuajse si i ri asnje shenje perdorimi asnje problem mban dhe shum bateri.shitet ose nderrohet.samsung/iphone
Leaflet
Në fillim