Shitet Asus Zenfone 5

12 000 LEK

Shitet nga: Asus Zenfone 5 16 Korr 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes Asus zenfone 5 ( i zi ) , Ram 2 GB , storage 16GB . I pajisur me dy karta . Telefoni eshte ne gjendje shume te mire , mbajtur me xham mbrojtes dhe kase armor , gjendja 9\10 .SHoqerohet me aksesor origjinal Shitet per arsye mosperdorimi . Cmimi 13000 leke
Asus Zenfone 5
0699471377
Leaflet
Në fillim