Neue Iphone Pro Max 256gb (Europian)

1 100 EUR

Shitet nga: Vissi 12 Sht 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Shitet Iphone Pro Max 256 GB
I ri dhe i pahapur
Iphone esht bler dhe ndodhet ne Gjermani
Telefoni shoqerohet dhe me fature blerje ne gjermani
Ne rast interesimi kontaktim vetem ne whats app
Leaflet
Në fillim