Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple (Iphone) iPhone 11 Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:11 Telefona celular , Shkodër

Iphone 11 gjendja 10/10

350 EUR

Dje 09:18 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11

280 LEK

21 Sht 16:18 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 11 64 giga

300 LEK

21 Sht 16:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11

300 EUR

19 Sht 22:59 Telefona celular , Tiranë

iPhone 11

250 LEK

16 Sht 18:29 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11

280 LEK

14 Sht 13:03 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 64GB

32 000 LEK

14 Sht 12:42 Telefona celular , Durrës

iPhone 11

300 LEK

08 Sht 07:40 Telefona celular , Durrës

IPHONE 11-280€

280 EUR

07 Sht 02:40 Telefona celular , Tiranë

iphone 11 iphone x okazjon!!

300 LEK Çmimi me zbritje

02 Sht 11:33 Telefona celular , Tiranë

iPad pro 11 inch gen 2

651 EUR

02 Sht 11:23 Telefona celular , Tiranë

iPad pro 11 inch gen 2

565 EUR

25 Gush 11:14 Telefona celular , Durrës

2x Iphone 11/ 64gb 128gb

450 EUR

23 Gush 23:45 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 11 RED | 64 GB

260 LEK

20 Gush 19:55 Telefona celular , Tiranë

IPHONE 11 red | 64 GB

240 EUR

20 Gush 01:11 Telefona celular , Durrës

Shitet Iphone 11 64gb

32 000 LEK

19 Gush 18:04 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 64 Gb

260 LEK

17 Gush 23:08 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 64GB | Red Edition

280 LEK

16 Gush 21:09 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 64 gb/ white

280 LEK

16 Gush 19:24 Telefona celular , Durrës

Iphone 11 64 GB

275 EUR

11 Gush 19:02 Telefona celular , Durrës

Iphone 11

200 EUR

09 Gush 10:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11

200 LEK Çmimi me zbritje

06 Gush 10:35 Telefona celular , Berat

iPhone 11- 64GB

310 LEK

03 Gush 17:50 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 128Gb 310 mije Lek

31 000 LEK

30 Korr 23:26 Telefona celular , Durrës

Iphone 11 / 128 GB

225 EUR

29 Korr 20:16 Telefona celular , Berat

iPhone 11 -Purple��

310 EUR

29 Korr 18:37 Telefona celular , Tiranë

iphone11

260 LEK

29 Korr 17:26 Telefona celular , Berat

iPhone 11

320 EUR

28 Korr 13:08 Telefona celular , Fier

iPhone 11

120 EUR Çmimi me zbritje

27 Korr 15:53 Telefona celular , Tiranë

iPhone 13 Pro 128

680 EUR

25 Korr 18:49 Telefona celular , Durrës

Iphone 11 64gb

30 000 LEK

24 Korr 16:41 Telefona celular , Durrës

Iphone 11/ 128GB Ne Shitje

275 EUR

21 Korr 11:03 Telefona celular , Elbasan

Shitet iPhone 11

35 000 LEK

20 Korr 12:05 Telefona celular , Fier

iPhone 11

180 EUR

19 Korr 15:18 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 11

250 LEK

17 Korr 21:15 Telefona celular , Tiranë

Okazion IPhone 11

300 EUR

12 Korr 13:52 Telefona celular , Pogradec

iphone 11 64GB 83%

250 LEK

11 Korr 13:35 Telefona celular , Sarandë

shitet iphone 11

350 EUR

10 Korr 11:13 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11

270 LEK

Online
08 Korr 16:17 Telefona celular , Fier

Iphone 11-128 giga

220 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Apple (Iphone) iPhone 11 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione