Publikuar: Maj 27 2023 11:21

ps2

LEK

Publikuar: Maj 27 11:21
Shikime: 23
Shitet ps2 modeli Scph 50004.
Nuk i lexon disqet. Po mund te hakohet me FreeMcBoot dhe te luani nga hdd pa problem. playstation punon shume mire dhe qete, nuk ndjehet fare.

vetem konsola
Cmimi: 2000Lek

nese doni edhe 1 leve + fisha. 3000Lek

kontakt whatsApp
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
23
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355682229995

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione