Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Computer Entertainment PS2 Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS2 | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:53 Konzolatë për lojëra , Korçë

Ps2 Slim i Kompletuar

4 000 LEK

Dje 22:22 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Disqe ps2

500 LEK

Dje 22:19 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation Memory Card

1 000 LEK

Dje 18:45 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps2

10 LEK

Online
Dje 18:23 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps2 me chip

70 LEK

Online
Dje 12:16 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 2 Slim me Cip Matrix

5 500 LEK

29 Maj 22:42 Konzolatë për lojëra , Fier

Play Station 2

2 000 LEK

Online
29 Maj 16:32 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 2

60 EUR

Online
29 Maj 16:32 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 2 Gjendje

30 EUR Çmimi me zbritje

Online
27 Maj 23:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps 2 fat

5 500 LEK

27 Maj 23:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS 2 slim me karte 64gb

7 500 LEK

27 Maj 23:21 Konzolatë për lojëra , Tiranë

ps2

2 000 LEK

27 Maj 10:03 Konzolatë për lojëra , Elbasan

PLAYSTATION 2 Me Chip Loja ne USB

80 EUR

26 Maj 20:54 Konzolatë për lojëra , Shkodër

PlayStation 2

25 LEK

26 Maj 08:56 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Leva playstation 2 per pjese

15 LEK Çmimi me zbritje

24 Maj 18:52 Konzolatë për lojëra , Berat

PS2

1 000 LEK

Online
23 Maj 18:39 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 2 te pahapur asnjehere

35 LEK

23 Maj 14:02 Konzolatë për lojëra , Gjirokastër

PlayStation2 Ps2

3 000 LEK

Online
23 Maj 13:54 Konzolatë për lojëra , Gjirokastër

PlayStation2 Ps2

3 000 LEK

Online
23 Maj 13:54 Konzolatë për lojëra , Gjirokastër

PlayStation2 Ps2

3 000 LEK

Online
23 Maj 11:55 Konzolatë për lojëra , Fier

Shitet PS2 i modfikuar me cip MODBO 5.0 dhe Matrix Picfix

6 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 13:07 Konzolatë për lojëra , Gjirokastër

PlayStation2 Ps2

3 000 LEK

Online
20 Maj 18:30 Konzolatë për lojëra , Mirditë

Ps2 slim

60 LEK

27 Pri 16:34 Konzolatë për lojëra , Durrës

Ps2 cd

25 Pri 00:43 Konzolatë për lojëra , Durrës

Ps2 Crash Tag Team Racing

1 000 LEK

23 Pri 11:33 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PlayStation 2

3 700 LEK

21 Pri 08:39 Konzolatë për lojëra , Durrës

Shes ps1 ps2 Vetem consol

4 500 LEK

02 Pri 16:24 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps2

10 LEK

Online
28 Mar 12:31 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Playstation 2

10 LEK

21 Mar 06:56 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS2

50 EUR

17 Mar 20:03 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Leve per ps2

15 LEK

16 Mar 22:51 Konzolatë për lojëra , Berat

Shiten lojera per Ps2

10 LEK

Online
14 Mar 07:02 Konzolatë për lojëra , Lezhë

Plastation 2 slim

3 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Mar 02:24 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS2 GJENDJE SHUM E MIR

50 LEK

03 Mar 19:27 Konzolatë për lojëra , Berat

Shitet leva Ps2

1 000 LEK

Online
19 Shk 12:49 Konzolatë për lojëra , Gjirokastër

Ps2 ne shitje

3 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
13 Shk 13:57 Konzolatë për lojëra , Tiranë

play station 2 me disqe

1 LEK

10 Shk 19:05 Konzolatë për lojëra , Berat

Shitet Pes2011 Ps2

1 200 LEK

Online
10 Shk 18:54 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps2

13 LEK

Online
26 Jan 21:00 Konzolatë për lojëra , Fier

Leve Ps1 dhe Ps2 universale

10 000 LEK

23 Jan 17:05 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Ps 2 slim + 31 lojra

9 000 LEK

21 Jan 17:25 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 2

7 000 LEK

21 Jan 17:20 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Play Station 2

20 EUR Çmimi me zbritje

18 Jan 11:51 Konzolatë për lojëra , Tiranë

Shitet PS2 gjëndje Perfekte

160 EUR

15 Jan 16:24 Konzolatë për lojëra , Berat

Shitet Pes2010 Ps2

1 100 LEK

Online
15 Jan 16:08 Konzolatë për lojëra , Berat

Shitet Pes2013 Ps2

1 200 LEK

Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment PS2 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione