Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Konzolate për lojëra në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konzolatë për lojëra të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për Ps4, Ps3, Ps2, leva për playstation, cd disqe me lojëra të ndryshme, chip për playstation, xbox, dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera për lojëra. Gjej playstation me çmimet më të volitshme.
Dje 20:47 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

MORTAL 11 KOMBAT

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

FIFA 2020 PER PS4

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 14:17 Konzolatë për lojëra , Durrës

Leva Dualshock PlayStation 4 Ps4

3 990 LEK Çmimi me zbritje

28 Sht 14:27 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

Lojra PS5

4 000 LEK

22 Sht 10:54 Dyqani Konzolatë për lojëra , Tiranë

Leva origjinale PS4 10/10

3 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Sht 13:10 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 ��GARANCI��

24 900 LEK

20 Sht 09:50 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 / PS3

20 Sht 09:50 Konzolatë për lojëra , Tiranë

PS4 SLIM ( FIFA 19 )

26 900 LEK Çmimi me zbritje


Kalo kohën në shtëpi me lojëra të ndryshme në Playstation! Gjej playstation të ndryshëm me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al. FIltro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për konzolate për lojëra dhe gjej atë që të duhet.


Blej konzolate për lojëra në MerrJep.al


Eksploroni gamën tonë të gjërë të njoftimeve për konzolate për lojëra nga më të ndryshmet. Shiko njoftimet për Ps4, Ps4 Pro, Ps3, Ps2, Ps3 slim, leva për Ps4, leva për Ps3 dhe Ps2, cd disqe me lojëra, Xbox, Lojëra origjinale, kartë memorje për play station, chip për playstation, instalime të lojërave, leva origjinale dhe shumë pajisje tjera për lojëra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Gjej PlayStation ideal në MerrJep.al.


Shit konzolate për lojëra në MerrJep.al


Nëse posedoni konzolate për lojëra të ndryshme të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione