Publikuar: Gush 07 2023 01:16

Shitet Dorez per Ps4 v2 org

LEK

Publikuar: Gush 07 01:16
Shikime: 6
🟥Dorez v2 per ps4 Me drit larte 40 mij leke orgjinale
🚚Transporti : 300L në të gjithë Shqiperinë🇦🇱


🔴ILO’S GAMES BERAT - Dyqani fizik ndodhet ne BERAT📍 dhe mundësojme transportin e produktit
📣Kemi Konsola - Leva(Doreza)🎮 - Lojera origjinale me disqe 💿 per PS4,PS3,PS2,PSP,XBOX360 etj
- Instalojme lojera me chip per PS4,PS3
- Lojera me disqe fallco per PS2 me chip
🟢🔴🟣🔵🟡🟠Për më shumë info na kontaktoni në Instagram: 🔘ilogames.berat🔘
🗯🗯🗯FOLLOW NE INSTAGRAM🗯🗯🗯

Tags: ps4 , ps3 , xbox360 , xbox 360 , ps2 , lojra , leva, doreza , gta v ,
Lojra per ps4
Lojra per ps3
Lojra per ps2
Lojra xbox360
Leve per ps4
Leve per ps3
Leve per ps2
Leve per xbox360
Doreze per ps4
Doreze per ps3
Doreze per ps2
Doreze per xbox360I
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693644263

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione