Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sony Computer Entertainment Të gjitha në Berat

PS Vita , 1
PS2 , 34
PS3 , 87
PS3 me cip , 15
PS4 , 151
PS4 Pro , 11
PS4 Slim , 7
PS5 , 12
PSP , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Nën 15:13 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps5

630 LEK

29 Nën 11:07 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps4

270 LEK

26 Nën 14:46 Konzolatë për lojëra , Berat

ps3

155 EUR

25 Nën 15:44 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera ps4

25 LEK

25 Nën 15:41 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4

25 LEK

25 Nën 15:38 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera ps4

25 LEK

23 Nën 12:34 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps4 slim

270 LEK

23 Nën 12:33 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera ps4

25 LEK

16 Nën 11:09 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojer per Ps2

5 LEK

16 Nën 11:08 Konzolatë për lojëra , Berat

Shiten Ps4

27 LEK

16 Nën 11:07 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

05 Nën 07:08 Konzolatë për lojëra , Berat

PSP

10 000 LEK

01 Nën 08:46 Konzolatë për lojëra , Berat

Sony Playstation 5

300 EUR

23 Tet 23:26 Konzolatë për lojëra , Berat

Playstation 4slim

240 EUR

23 Tet 16:19 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera ps3

10 LEK

22 Tet 10:18 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

10 Tet 18:44 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

25 LEK

04 Tet 23:51 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojea Ps3

10 LEK

04 Tet 23:50 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4

20 LEK

22 Sht 01:14 Konzolatë për lojëra , Berat

PS3 Slim 1TB lojra (84)

15 000 LEK

23 Gush 18:27 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4

20 LEK

17 Gush 01:14 Konzolatë për lojëra , Berat

shitet Ps4 slim

270 LEK

16 Gush 13:29 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

14 Gush 14:46 Konzolatë për lojëra , Berat

Shiten lojera per Ps4

20 LEK

11 Gush 13:18 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

11 Gush 13:18 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps4 PRO

340 LEK

07 Gush 13:54 Konzolatë për lojëra , Berat

Ps2 me chip

70 LEK

07 Gush 13:51 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps2

10 LEK

07 Gush 13:50 Konzolatë për lojëra , Berat

Doreza per Ps4 org v2

40 LEK

07 Gush 13:13 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

07 Gush 13:13 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps3

10 LEK

29 Korr 11:13 Konzolatë për lojëra , Berat

PlayStation 3

15 000 LEK

26 Korr 12:45 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps3

20 LEK

26 Korr 12:45 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per PS4

20 LEK

05 Korr 16:40 Konzolatë për lojëra , Berat

Jojera per Ps4

25 LEK

05 Korr 16:40 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps3

10 LEK

05 Korr 16:35 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps3

15 LEK

28 Qer 10:14 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per ps4

20 LEK

19 Qer 13:11 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4

20 LEK

19 Qer 13:07 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4 te reja

20 LEK

19 Qer 12:57 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

17 Qer 14:32 Konzolatë për lojëra , Berat

PS3 me cip

150 LEK

17 Qer 13:03 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera Ps4

20 LEK

15 Qer 17:01 Konzolatë për lojëra , Berat

Doreza per Ps4 (Copy)

2 200 LEK

13 Qer 18:12 Konzolatë për lojëra , Berat

Lojera per Ps4

20 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione