shitet ps3 super cmim

Shitet nga: Ledian 26 Gush 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS3
shitet ps3 me 16 disqe origjinale dhe tre lojra te shkarkuara:gtaV ,call of duty black ops 1 dhe 2 ,blur ,the evil with in,dhe shume lojra te tjera ... Me dy leva origjinale dhe te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim