Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

Fier | Elektronika | Konzolatë për lojëra

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj All | Konzolatë për lojëra | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Yesterday 12:32 Konzolatë për lojëra , Fier

Spiderman PS5

30 EUR

Online
Yesterday 12:32 Konzolatë për lojëra , Fier

Xbox 360

50 EUR

Online
Yesterday 12:32 Konzolatë për lojëra , Fier

Nintendo Wii

40 EUR Price Reduced

Online
25 Jan 23:57 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4

46 000 LEK

16 Jan 08:00 Konzolatë për lojëra , Fier

Fifa 18

1 000 LEK

02 Jan 13:52 Konzolatë për lojëra , Fier

ps4+15 disqe

330 EUR

01 Jan 15:28 Konzolatë për lojëra , Fier

disqe ps4

250 EUR

31 Dhj 12:26 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 260€

260 EUR

08 Dhj 10:34 Konzolatë për lojëra , Fier

Shitet PS3

7 000 LEK

28 Nën 08:12 Konzolatë për lojëra , Fier

Shitet Nintendo ds xl

5 000 EUR

04 Nën 22:15 Konzolatë për lojëra , Fier

PS4 Slim 500GB + 1 Leve

22 000 LEK

31 Tet 11:39 Konzolatë për lojëra , Fier

lojra xbox 360

4 444 LEK

27 Tet 00:05 Konzolatë për lojëra , Fier

hoverboard

190 EUR

09 Tet 21:01 Konzolatë për lojëra , Fier

Graphics Card

370 EUR

09 Tet 17:22 Konzolatë për lojëra , Fier

playstation 3

170 LEK

09 Tet 17:19 Konzolatë për lojëra , Fier

PS3

170 LEK

08 Tet 22:51 Konzolatë për lojëra , Fier

pinball machine

1 000 EUR

04 Tet 16:18 Konzolatë për lojëra , Fier

PS3

200 LEK

29 Gush 04:19 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 Pro 1TB

300 EUR

29 Gush 04:19 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 Pro 1TB

350 EUR

28 Gush 18:54 Konzolatë për lojëra , Fier

PS4 PRO 1TB

300 EUR

25 Gush 19:16 Konzolatë për lojëra , Fier

ps4 fat

300 EUR

25 Gush 19:16 Konzolatë për lojëra , Fier

ps4 fat

300 EUR

25 Gush 18:11 Konzolatë për lojëra , Fier

PS4 fat

300 EUR

23 Gush 22:36 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps4 pro 300€

300 EUR

23 Gush 15:07 Konzolatë për lojëra , Fier

ps4 pro

300 EUR

20 Gush 10:21 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps3

200 LEK

20 Gush 10:01 Konzolatë për lojëra , Fier

Shitet ps3

200 LEK

17 Gush 21:42 Konzolatë për lojëra , Fier

PS4 pro

300 EUR

17 Gush 19:09 Konzolatë për lojëra , Fier

okazion

300 EUR

12 Gush 09:41 Konzolatë për lojëra , Fier

Ps3

200 LEK

11 Gush 20:41 Konzolatë për lojëra , Fier

Nintendo blue

9 000 LEK Price Reduced

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | All | Konzolatë për lojëra | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information