Shitet x-box 360

Shitet nga: Adii 14 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

150 LEK   170 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Microsoft
Modeli: Xbox 360
➡️OKAZION⬅️ Shitet x-box 360. Ne gjendje super te mire. I ardhur nga Gjermania. Ka 2 leva origjinale dhe kinect (kamer per lojra) Ofrohet me 4 lorjra dhe eshte i paisur me çip. Lojra. Blur. Fifa 17. call of duty black ops 2 dhe assains cryd. Per me shum kontaktoni ne nr e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim