Publikuar: Jan 21 2023 05:37

SHITET LAPTOP GAMING MSI

EUR

Publikuar: Jan 21 05:37
Shikime: 1
Shes Laptop Gaming MSI Katana GF66 gjendje 10/10 me kuti dhe aksesoret origjinal.

Laptop eshte shume pak i perdorur kryesisht per editime videosh. Shitet per arsye se kam kaluar ne Macbook.

Specs:

CPU: Core i7 11800h (Octa core)
GPU: NVIDIA RTX 3070 8GB
RAM: 16GB DDR4
SSD: 500GB NVME
EKRANI: 15.6" FULL HD 144HZ.

Laptopi eshte me specifikat me te mira te ketij modeli dhe eshte shume i mire per pune te renda, grafike ose lojra.

Çmimi 1050 euro.
Kontakt ne whatsapp 0675551212
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355675551212

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione