Publikuar: Qer 13 2023 07:53

SUPER OKAZION HP PROBOOK 440 G5

EUR

Publikuar: Qer 13 07:53
Shikime: 1
Mirë se vini në botën e teknologjisë HP ProBook 440 G5! Ky laptop i avancuar është krijuar për të përmbushur nevojat tuaja profesionale dhe personale. Me një ekran të madh 14-inçesh, ju do të përjetoni një përvojë vizuale të qartë dhe të përshtatshme për punën tuaj.
Procesori Intel Core i5 dhe 8GB RAM-i sigurojnë një performancë të shpejtë dhe të qëndrueshme për punën tuaj të përditshme.
Kjo pajisje ka një dizajn tërheqës dhe të lehtë, e cila është e lehtë për t'u transportuar kudo që shkoni. Me një bateri të zgjatur, ju mund të punoni për një kohë të gjatë pa nevojën për të ngarkuar laptopin tuaj përsëri.
HP ProBook 440 G5 gjithashtu ka një gamë të gjerë të portave për të lidhur pajisje të ndryshme dhe për të zgjeruar mundësitë e tij. Me siguri do të ndjeheni të kënaqur me këtë laptop të lartë cilësie. Blejini tani dhe përjetoni një përvojë të jashtëzakonshme teknologjike me HP ProBook 440 G5!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione