Publikuar: Korr 11 2019 12:33

Dell Alienware 15, GTX 1060 (6GB) per Lojra (Gamer

EUR

EUR
Publikuar: Korr 11 12:33
Shikime: 1
Shitet laptop Alienware 15 R5 perfekt per lojra, luan lojrat e fundit me cilesi shume te mire.

(https://www.amazon.com/Alienware-i7-6700HQ-GeForce-Certified-Refurbished/dp/B0746DGGD5/ref=sr_1_3?keywords=alienware+15+r4&qid=1561635441&refinements=p_89%3ADell&rnid=676578011&s=electronics&sr=1-3) per reference cmimi


Te dhenat:
Ekran: 15.6" FHD IPS with G-SYNC - 4K
Procesor: Intel i7-7700H
Karta Grafike: NVIDIA® GTX 1060 VR Ready
Ram: 16GB
512 SSD
Bateria: 2+ Hours / 7.69lbs

Ne gjendje shume te mire.

Ne cmim perfshihet dhe leva ne foto e XBOX origjinale (kushton 9000 mij lek e re) dhe fifa 19 (full game)

ka dhe lojra te tjera te instaluara po te doni ti mbani ose ti fshini.

Cmimi eshte 850 EUR
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione