Okazion - Super Laptop i5 Gen6

299 EUR

350 EUR

Shitet nga: Toni 30 Tet 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
HP G4 250 - CPU: i5 Gen6 6200U up to 2.7GHz; SSD 128GB M.2 nVMe; RAM 8Gb DDR3 (mban edhe DDR4); GPU 4GB intel 520.
Performance: i pershtatshem per programe inxhinierike
Shume elegant dhe i holle
Leaflet
Në fillim