Ps3 dhe laptop bashk

180 LEK

Shitet nga: Martin 11 Jan 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Asus
Modeli
X series
Shitet ps3 me fifa 19 dhe blur plus laptop asus i sapo ber formatimi...ps3 ka nje difekt qe fiket ndonjeher kurse laptopi esht pak i ngadalt
Leaflet
Në fillim