FORD MUSTANGGG

13 500 EUR

Shitet nga: Shites makiash 25 Maj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Makina esht me targa te sa po bera dhe te gjitha dekumentat e paguara der ne qershor 2018 makina esht me impjant gazi motorri 4 liter 6 cilindra makina ka vetem 100mi klm
Shites makiash
0696829484
Leaflet
Në fillim