OFERTE Banak ushqimor freskues

220 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Meshkurti sh.p.k 15 Dhj 13:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Banak ushqimor i persosur per mbajtjen e produkteve te fresketa te sallamerise e bulmetoreve.
Temperature e kontrollueshme,syprine e brendshme inox 304 ushqimor sipas standarteve,dhoma magazinimi nga mbrapa,motorr eficent per konsum minimal energjie.

1 vit garanci dhe suport teknik i vazhdueshem

Meshkurti sh.p.k
Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Visit our store page
Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania Show on the map
+355666000686
https://www.meshkurti.com
Meshkurti sh.p.k
+355696000686
Meshkurti sh.p.k
BANAK AKULLORE PROFESIONAL I PERDORUR 400 000 LEK
BANAK BARI 700 000 LEK
Pajisje per kuzhina profesionale -
OFERTE "Sobe me Pelet" SASIA E LIMITUAR 800 EUR
Në fillim