Durrës | Makina dhe Inventarë | Të tjera

12 Sht 16:46 ,

Makine me qera

150 EUR

04 Sht 10:28 ,

Mikrovale

03 Qer 12:13 ,

Frigorifer

900 EUR

06 Maj 11:15 ,

Furre Buke

1 000 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 20:05 ,

Furre Buke

250 000 LEK

09 Nën 20:32 ,

Aparat i Kafes

200 EUR

10 Korr 18:09 ,

Amarildo

1 300 EUR

20 Qer 14:26 ,

Gjenerator okazion

1 000 EURNë fillim