Pulari ferm per rritjen e zogjeve

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Medi, Eri farm Dje 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavajë
Rrisim dhe shesim zogj fshati të llojeve të ndryshem dhe madhësive të ndryshem te rritura me ushqimet bio, gjithashtu dhe vezë fshati bio. Ad: fshati Vorrozen-Kavajë
Medi, Eri farm
00355 68 838 6638
Leaflet
Në fillim