Dele

120 EUR

Shitet nga: Koli 01 Sht 07:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shiten dele spanjolle te reja ne mosh shum te pastra te mbajtura shum mira delet pjellin nga 2 shqerra xhdo vir Jan te gjitha te vaksinuars dhe te mdhaja ne trrup
Leaflet
Në fillim