Published: Korr 16 2018 12:15

Magazina per cdo lloj aktiviteti bisnesi

Published: Korr 16 12:15
Views: 3
jepen me qera ose bashkepunim
jane 3magazina 1800m katror ambienti ne total 5000metra katror, jam interesuar ti jap me qera dhe pjeserish.....
Adresa : prane autostrades Lezhe-Shkoder ne drejtim te fshatit blinisht
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information