Lezhë | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

27 Maj 20:09 ,

Ambiente biznesi me qera

1 LEK / muaj

12 Maj 22:29 ,

Lezh

400 EUR / muaj

07 Mar 11:08 ,

Objekt

10 Jan 14:33 ,

Me qera

450 EUR / muaj

18 Nën 11:28 ,

Jepet me qera magazine

400 EUR / muaj

11 Gush 18:20 ,

Jepet me qera magazina

25 000 LEK / muajNë fillim