SHITET AMBJENT BIZNESI + TRUALL, KORÇË.

10 500 000 LEK

Shitet nga: DES Real Estate Korce Geri 02 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet ambjent biznesi + truall në lagjen 7 rruga 28 Nëntori, Korçë.
Ambjenti përfshin pjesën e biznesit me te gjitha arredimet bashkëkohore dhe gjithashtu me hapsirën përpara dhe anash tij.
Prona është në rrugën kryesore dhe ka një aktivitet të lartë qarkullimi afër tij, ku i jep një prioritet ecurisë së biznesit.
Shitet me një çmim prej 10500000 Lekë/Total, i negociueshem.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108
DES Real Estate Korce Geri
0692045108

WhatsApp:
0692045108
Leaflet
Në fillim