Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqane dhe Trafika Në shitje (Shitet, Shes) në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 14:14 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Shitet njesi biznesi ne korce

5 EUR Çmimi me zbritje

08 Qer 10:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan Pazari i vjeter

1 EUR

03 Qer 17:18 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambjent pune

21 Maj 13:17 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Makineri per stampim automatike

40 000 EUR

03 Maj 14:08 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan 70m2 me hipoteke (ose me qera)

45 000 EUR Çmimi me zbritje

30 Mar 23:26 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Njesi biznesi

345 800 EUR

17 Shk 19:06 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambient biznesi

100 000 EUR

08 Shk 13:58 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan te pazari i vjeter korce

80 000 EUR

03 Shk 17:45 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Kolltuqe 2sh bashk me tavolin

700 LEK

12 Dhj 09:35 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Fund

500 LEK

21 Nën 20:08 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambient biznesi

100 EUR

18 Nën 20:27 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ambient biznesi Pazari Korce

100 EUR

02 Tet 20:21 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Ndertese biznesi

15 Sht 15:41 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Pronë & Biznes

155 EUR

12 Korr 17:05 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Sevis

26 Qer 16:48 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Shes ambient biznesi Fruta-Perime

3 300 EUR

01 Qer 21:52 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Shitet Biznesi

09 Maj 15:16 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

SHITEN 2 DYQANE BASHKE

4 700 000 LEK

27 Mar 09:00 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Lokal

250 LEK

25 Jan 20:40 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

SHITET DYQANI

200 000 EUR

25 Jan 19:38 Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Shitet dyqan 200 m2

1 000 EUR

29 Dhj 15:53 Dyqan Dyqane dhe Trafika  ·  Korçë

Dyqan me qera -Korçë

15 000 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione