Publikuar: Korr 29 2018 10:26

Bar-Restorant

EUR

Publikuar: Korr 29 10:26
Shikime: 1
Restoranti eshte funksional dhe shitet sic eshte ne gjendjen aktuale.Perbehet nga ambjenti i sherbimit,banaku,kuzhina dhe Wc.
Mund te sherbehet dhe jashte lokalit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione