Disqe mercedes nr 18 dhe nje pal nr 15

200 LEK

Shitet nga: erblin 06 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Disqe nr 18 jan pa goma 350 mij lek, disqe nr15 jan me goma 200 mij lek
Leaflet
Në fillim