Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej apo shit goma dhe disqe të përdorura ose të reja | MerrJep.al


Blej goma dhe disqe në shitje të përdorura dhe të reja. Gjeni goma nga marka të njohura si Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran, Bridgestone, Goodyear e të tjera. Goma për verë dhe dimër, sidhe veshje të gomave për borë me çmimet të arsyeshme.


Disqe dhe goma për marka si: Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni mijëra njoftime në Merrjep.al dhe gjen goma dhe disqe që ju nevojiten.Dje 23:59 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG BENZI W211 6.3 R18

600 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124 E500 R17

540 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI AMG CLS 6.3 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:57 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW ORGJINALE X5 R19

850 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI 124. 190 R15.

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BMW SERIJA 5 R18

540 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RSQ8.R21

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 R17

400 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DSQE BENZ W212 R17

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE GOLFI 7 R17

850 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI OZ 123.AMG.AERO 1.R16

990 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI A3.A4.R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R20

Shitësit të Besuar
Dje 23:56 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINALE BMW M5 R18

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI EVO W211 R17

400 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AMG MONOBLOKE R18

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:54 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 23:53 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI E 211 R16

400 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:52 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINAL A3.A4 R17

490 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FIATI GRANDE PUNTO R 15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:32 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE OPELI ASTRA R6

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:21 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI ORGJINAL W204 R16

350 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FORDI FOKUS R17

270 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 23:16 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI ORGJINAL A7.A8.R19

750 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 23:01 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE CITROENI R17

350 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:46 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE FORDI KA R16

250 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE OPELI ASTRA R16

360 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE AUDI RS7 R19

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE BENZI W204 R17

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 22:13 Dyqani Goma dhe Bandazhe , Fier

DISQE ORGJINAL B KLASS R17

300 LEK

Shitësit të Besuar

Kërkoni goma dhe disqe të përdorura dhe të reja në shitje?


Dëshironi të ndërroni gomat e makinës tuaj? Merrjep.al është platforma efektive dhe e duhur për ju. Me mbi 11.000 njoftime për goma dhe disqe në shitje, ju mund të gjeni ata të cilët i përshtaten makinës tuaj më mirë. Kërkoni për llojin e gomave apo disqeve që ju nevojiten dhe gjeni ofertën ideale. Nëse nuk i keni ndërruar gomat e makinës tuaj për 5 vite, atërherë është koha për bërjen e një kontrolle dhe shihni nëse gomat duhet të zëvendësohen. Nëse kanë kaluar 10 vite pa i ndërruar gomat, si masë paraprake duhet të zëvendësohen me goma të reja.


Goma dimri në shitje


Bëni gati makinën tuaj për dimër me goma dimri nga markat e njohura si: Michellini, Continental, Pirelli, Petlas, Matador, Hankook, Kormoran dhe shumë tjera që ju mund ti gjeni në MerrJep.al. Blej goma dimri shpejtë dhe lehtë në tregun më të madh online. Platforma Merrjep.al ju mundëson ju të gjeni edhe paisje tjera si zingjir për goma dhe veshje gomash për borë.


Goma vere në shitje


Gomat janë të dizajnuara që ti përshtaten gjendjes atmosferike në të cilën ju vozisni. Ato janë të përshtatura që të ju japin vozitje komode në kohë të nxehtë me diell. Gjej goma vere nga markat e njohura dhe vozisni sigurtë.


Disqe të ndryshme në shitje


Blej disqe të numrave të ndryshëm si 17, 16, 18,15, 20 dhe të tjera. Gjej disqe për marka të ndryshme si Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW Golf, Opel, Porsche dhe të tjera. Shihni njoftimet për disqe në shitje dhe gjej ofertën ideale.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione